Spausdinti

Utenoje vyko antrojo Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių etapo zoninės varžybos, kuriose dalyvavo Utenos, Ukmergės, Anykščių, Molėtų, Zarasų, Visagino ir Ignalinos savivaldybių komandos.
Pusdienį vykusiose varžybose išaiškinti nugalėtojai ir prizininkai. 1-3 vietas šiame etape iškovojusios komandos iškopė į finalinį žaidynių etapą, išskyrus futbolo ir stalo teniso rungtis, kuriose į finalini etapą pateko po dvi komandas. Visos šiose varžybose dalyvavusios Utenos rajono komandos iškovojo prizines vietas ir pateko į finalines varžybas. Zonos nugalėtojais tapo Utenos miesto krepšinio veteranų ir moterų, šaškių, stalo teniso komandos, Leliūnų seniūnijos virvės traukikai. Antrąsias vietas iškovojo Utenos miesto krepšininkai, futbolininkai bei tinklininkai ir tinklininkės. Trečiąsias vietas laimėjo Utenos miesto šachmatų ir Utenos seniūnijos smiginio atstovai. Seniūnų varžybose laimėjo Molėtų rajono  savivaldybės administracijos Alantos seniūnas Aidonas Užubalis, antras Utenos rajono savivaldybės administracijos Leliūnų seniūnas Renaldas Būga.
Finalinės XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių varžybos vyks 2019 m. rugsėjo 21 dieną Gargžduose