Spausdinti

IMG 2168 BendraBaigėsi 2023 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių, kurių tikslas populiarinti kūno kultūrą ir sportą rajono kaimo gyventojų tarpe, išaiškinti aktyviausias rajono seniūnijas.

Finalinės seniūnijų šventės metu vyko krepšinio 3x3, virvės traukimo ir seniūnų dvikovės varžybos. Moterų krepšinio varžybose nugalėjo Leliūnų seniūnija (Indrė Gasiulytė, Urtė Steponėnaitė, Rusnė Steponėnaitė), antros Tauragnų ir trečios Užpalių krepšininkės. Veteranų krepšinio varžybose pajėgiausi buvo Utenos (Aurelijus Kazlauskas, Kęstutis Garunkštis, Remigijus Černiauskas, Raimundas Leipus), antri Kuktiškių ir treti Leliūnų krepšininkai. Vyrų tarpe nugalėjo Užpalių sportininkai (Tomas Markevičius, Mindaugas Kietis, Paulius Katinas, Tautvydas Vaškelis), antri Kuktiškių ir trečioje vietoje, praeitų metų nugalėtojai, Saldutiškio seniūnijos sportininkai. Virvės traukimo varžybose nenugalimi jau eilę metų Leliūnų stipruoliai (Mantas Narbutas, Vytautas Morozovas, Giedrius Sinica, Mindaugas Ramančiukas, Andrius Girčys, Andrius Norvilas), antri Daugailių ir treti Tauragnų virvės traukikai.

Seniūnų dvikovės varžybose nugalėtojais tapo Vyžuonų seniūnė Jolita Bučelienė ir Tauragnų seniūnas Alvydas Danauskas.

Susumavus 2023 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių kompleksinės įskaitos rezultatus „A“ grupėje nugalėjo Leliūnų seniūnijos sportininkai (79 tšk.), antri Užpalių (60 tšk.) ir treti liko Utenos seniūnijos sportininkai (52 tšk.). „B“ grupės nugalėtojais tapo Tauragnų seniūnija (33 tšk.) antri, tik dviejų taškų persvara pralenkę savo kaimynus saldutiškiečius, tapo Kuktiškių atstovai (29 tšk.). Treti Saldutiškio sportininkai. (27 tšk.) Kompleksinės įskaitos nugalėtojai apdovanoti Utenos rajono savivaldybės prizais ir Utenos savivaldybės mero, Marijaus Kaukėno diplomais.

Stipriausių seniūnijų sportininkų rudenį laukia „Aukštaičių žaidynės“ ir respublikinės seniūnijų sporto žaidynės.