Spausdinti

Nuotrauka0848Kovo 27d. Biliakiemio laisvalaikio centro salėje vyko paskutiniai žiemos sezonui skirti sportiniai užsiėmimai. Susirinkusieji sporto mėgėjai sezoną baigė individualiomis kompleksinėmis varžybomis. Sportinių rungčių dalyviai tarpusavyje varžėsi stalo teniso, šaškių ir smiginio rungtyse. Susumavus visus rungčių taškus, vyrų tarpe individualių kompleksinių varžybų taurę iškovojo ir nugalėtoju tapo Arvydas Dragūnas. Antra vieta atiteko Raimondui Kunigėnui, trečia – Valdui Slapšiui, ketvirta vieta – Raimondui Katinui.
Tarp moterų ir merginų taurę iškovojo ir nugalėtoja tapo Zita Katinienė, antra vieta atiteko Simonai Masiulytei, trečia – Vitai Kunigėnienei, ketvirta vieta – Justinai Masiulytei.
Nuo balandžio mėnesio visi sportiniai žaidimai persikels į lauko sporto aikštes.