Spausdinti

20160507 1207202016 m. gegužės 7 d. krepšinio varžybomis baigėsi 2016 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės. Moterų tarpe pirmąją vietą iškovojo Utenos seniūnijos komanda, kurios garbę gynė Sinilga Bartaševičiūtė, Laura Celiešiūtė, Jūratė Kvietinskaitė, antros liko Vyžuonų ir trečios Leliūnų krepšininkės. Atkakli kova vyko vyrų veteranų varžybose, kur kovojo aštuonių seniūnijų komandos. Žaidynių nugalėtojais tapo Kuktiškių seniūnijos atstovai (Jonas Albertas Bareišis, Juozas Tubelis, Rolandas Šemis, Žydrūnas Bražionis), antri vyžuoniškiai  ir treti leliūniškiai. Vyrų krepšinio varžybose, kur Saldutiškio krepšininkai po atkaklios kovos įveikę užpaliečius tapo žaidynių nugalėtojais. Seniūnų dvikovės varžybose moterų tarpe nugalėjo Kuktiškių seniūnė Gražina Bivainienė, antra Lina Petronienė (Leliūnai) ir trečia Giedrė Eimutienė (Daugailiai). Vyrų tarpe nenugalimas buvo Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas, antras Vyžuonų seniūnas Audrius Remeikis ir trečias Saldutiškio seniūnas Bronius Šliogeris. Ir taip susumavus visų sporto šakų rezultatus 2016 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojais tapo Utenos seniūnijos atstovai surinkę 87 taškus (seniūnas Saulius Gaižauskas, sporto organizatorius Giedrius Mikšys), antri su 84 taškais Leliūnų seniūnijos atstovai (seniūnė Lina Petronienė, sporto organizatorius Vytautas Kirka) ir treti Užpalių seniūnija 69 taškai (seniūnas Eugenijus Keraminas, sporto organizatorius Remigijus Maniušis). Geriausios seniūnijų komandos rugsėjo 3 dieną zoninėse IX-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių varžybose gins savivaldybės ir seniūnijų garbę Utenoje. Finalinės varžybos rugsėjo 17 dieną Kėdainiuose. Seniūnijų sporto žaidynių suvestinė lentelė.

Daugiafunkcio sporto centro informacija, Giedriaus Mikšio nuotraukos.