Spausdinti

20170325TinklinisTęsiasi 2017 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės. Medalius išsidalijo tinklininkai. Moterų tarpe vyko atkakli kova, kur visos komandos buvo apylygės. Ir vis tik žaidynių nugalėtojomis tapo Utenos seniūnijos tinklininkės (Neringa Trimonytė, Gintarė Trimonytė, Indrė Gruodytė ir Renata Gruodytė). Sveikiname!
Antros buvo Tauragnų (Ieva Gineitytė, Rūta Kovalskytė, Gabija Mikulėnaitė, Ugnė Ručinskaitė) ir trečios liko po pratesimo įveikusios Daugailių atstoves Leliūnų seniūnijos atstovės (Irma Maigienė, Inga Valuntė, Erika Ščerbakaitė, Lina Malinauskaitė). Vyrų tarpe finalinėse varžybose daugkartiniai žaidynių nugalėtojai Vyžuonų tinklininkai nusileido Sudeikiečiams, kurie ir tapo šių metų žaidynių nugalėtojais. Sudeikių komandos garbę ginė Mantas Valunta, Tomas Paurys, Dominykas Juodka ir Šarūnas Pūras, antri buvo Vyžuonų (Algirdas Balaišis, Algirdas Balaišis, Bronius Baravykas) ir treti užpaliečiai (Andrius Mikučionis, Martynas Keraminas, Paulius Kutka).
Žaidynėse po tinklinio varžybų ir toliau pirmauja Utenos seniūnija (34 taškai), antri Leliūnų (30 taškų) ir treti Užpalių seniūnija (29 taškai).