
Po smarkios audros nukentėjo Biliakiemio kapinės, tad reikėjo skubiai šalinti du ten augusius ir pavojų kėlusius klevus. Vos prasidėjus medžių šalinimo darbams, kai kuriems kapinių lankytojams užkliuvo vaizdas su ant kapaviečių sukrautomis šakomis, todėl jie suskubo vaizdo medžiaga pasidalyti socialinėje erdvėje.
Visos Utenos seniūnijos vardu norime nuraminti ir informuoti gyventojus: Biliakiemio kapinėse medžių šalinimo darbus vykdančios MB „Balta laja“ alboristai (aukštalipiai) savo darbą atliko itin kruopščiai ir profesionaliai. Vykdant įvairaus sudėtingumo darbus nė viena kapavietė nenukentėjo – nebuvo nei sudaužyta, nei subraižyta. Darbininkai suskubo išvalyti nukritusius lapus ir surinkti šakas.
Darbai tęsiami ir toliau: seniūnijos darbuotojai tvarko Biliakiemio kapines, kad jos kuo greičiau taptų švarios ir tvarkingos.
Nuoširdžiai dėkojame MB „Balta laja“ (vadovas Kęstutis Danauskas) darbuotojams, Utenos rajono savivaldybės administracijai už suteiktą operatyvią pagalbą.










Gismeteo