UTENOS RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS UTENOS SENIŪNIJA
Adresas: Utenio a. 4, 28503, Utena.
Tel.: +370 389 61 648, +370 389 61 649,
el.p. saulius.gaizauskas@utena.lt,
filialo kodas 188705452


 

 

2017 fotokonkursasKviečiame Utenos seniūnijos gyventojus dalyvauti fotografijų konkurse „Mano išaugintas derlius ar geriausias laimikis“.
Konkurso taisyklės:
1.Kviečiame visus aktyviai siųsti fotonuotraukas el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. nuo 2017 m. birželio 1 d. iki spalio 1 d., nurodant fotongrafijų autoriaus vardą, pavardę ir tekstą.
2.Vienas konkurso dalyvis gali siųsti ne daugiau kaip tris nuotraukas.
3. Nuotraukose turi matytis jūs ir jūsų derlius ar laimikis.
4. Visos nuotraukos bus patalpintos interneto svetainėje www.utenosseniunija.lt
5. Gražiausias nuotraukas rinksime visi, balsuodami už labiausiai patikusias nuotraukas interneto svetainėje nuo 2017 m. spalio 1 d. iki spalio 15 d. Pirmoji vieta atiteks daugiausia balsų surinkusiam nuotraukų autoriui. I vietos prizas - 50 Eur.
6. Konkurse bus skiriamos trys prizinės vietos. Antros ir trečios vietos laimėtojus išrinks Utenos seniūnijos komisija, atsižvelgdama į nuotraukų ir teksto originalumą, meninę vertę bei kitus kokybės kriterijus. Nugalėtojai bus paskelbti svetainėje ir spaudoje, apdovanoti diplomais ir prizais.

Fotonuotraukų konkurso „Mano išaugintas derlius ar geriausias laimikis" dalyvių nuotraukos:

1. Žuvį gaudė Karolina Puodžiukaitė kartu su tėčiu Tauragnų seniūnijoje Politiškių ežere. Laimikis svėrė 3 kg 700 g.

 

2. Lauke gražus oras, draugai atostogauja, o aš sėdžiu ofise. Nors darbas ir patinka kiekvieną dieną bendrauji su naujais žmonėmis, padedi išspręsti mažesnes ar didesnes jų problemas, bet galvoje viena mintis. Kada gi tas savaitgalis ir galėsiu daugiau ar mažiau laiko skirti savo hobiui žvejybai. Juk kaip yra pasakyta- laikas praleistas žvejyboje neįskaitomas į gyvenimo trukmę.

Jau dešimtmetis kaip žvejoju viename ežere, draugai dažnai pasijuokia nieko tu ten nepagauni, veltui tik laiką gaišti. Taip iš tikro gaištu, gal nuvažiavęs kur kitur pagaučiau žymiai daugiau, žymiai didesnių žuvų, bet juk ne dėl žuvies aš ten važiuoju, gal daugiau dėl proceso, o gal dėl to atviro bendravimo žvejybos metu su draugais J. Ežeras, kurio pavadinimo neminėsiu kiekvienais metais apdovanoja nors vieną kartą nuostabiais laimikiais ir man to užtenka. (pridedu 3 metų nuotraukas pagautų žuvų tame ežere).

Šiandien jau ketvirtadienis rytoj vakare griebsiu vėl telefoną ir skambinsiu draugams kas norėtų kartu praleisti laiką žvejyboje. Kaip čia tik masalo nepamiršt.

Tekstas ir nuotraukos Aisčio Kukučio iš Ažugirių kaimo, Leliūnų seniūnijos.

 3. Žuvis gaudė Genės Baranauskienės anūkas Karolis. Genė labai mėgsta uogauti ir grybauti. Vieną liepos rytą Genutė Molėtų rajono miškuose grybavo. Namo grįžo su širdies ,,sopuliu“. Rado daug baravykų: stovi po 2-3 galvom susmukusiom, kotai į dangų žiūri - visi sukirmiję. Tik voveruškų tiltai netilpo į krepšį, tai teko striukę panaudoti.
Nuotraukos Genės Baranauskienės iš Medenių kaimo.

4.Utenos seniūnijos Nemeikščių kaimo gyventojos Stefanijos Araminienės šiltnamyje užderėjo gausus pomidorų derlius. Pomidorus skynė ir svėrė anūkė Deimantė Araminaitė. Vienas toks pomidoras sveria daugiau kaip 0,5 kg. Fotografavo Danguolė Žinkienė.

5. Vaikutėnų gyventojo Valdo Lamausko sugautas laimikis, Nemeikščių užtvankoje, sugavo starkį 4 kg 700 g.

 

6.Grybavo Rita Lapackienė su anūke Akvile iš Vijeikių kaimo.
Labai smagu šiemet grybauti, kai taip dygsta grybai! Tačiau dvigubas smagumas grybauti su miela pagalbininke visuose darbuose - anūke Akvile. Kiekvienas jos atrastas grybas suteikia didžiulį džiaugsmą!

 

 

Joomla templates by a4joomla