Alfonsas Nyka-Niliūnas. Nemeikščiai – Eldoradas ir amžinybės pradžia

https://www.youtube.com/watch?v=iU9qjxSEFB8

Judita Krutuguz - raganų ir naminukų kūrėja

„Gyventi kaime gera“ lankėsi Utenos r. Pačkėnų kaime, kur Judita Krutoguz kuria ypatingas raganas ir naminukus bildukus. Pasakojimas apie išskirtinę Juditos sodybą, Raganų muziejų ir kaip kuriamos raganos – laidoje „Gyventi kaime gera“. Šią laidą rodė 2022 m. gruodžio 11 d. 9 val. per LRT televiziją.

 https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000247746/raganu-kureja-judita-is-packenu-jei-nenorite-kad-meile-iseitu-is-namu-isigykite-ragana

 

Lietuvos rekordas - ilgiausia surištų skarų virtinė

2018 m. birželio 16 d. XIV Rytų Aukštaitijos regiono bendruomenių sąskrydžio metu pasiektas Lietuvos rekordas. Ilgiausia surištų skarų vietinė - 622,98 m ilgio - sudaryta iš 562 surištų skarų, laikomų 171 žmogaus.

{youtube}gQZ4D3lr6qo&feature{/youtube}

 

„Aitvaras“ skraido Biliakiemyje

2018 m. liepos 9 d. Utenos rajone, Biliakiemio bendruomenės namuose, buvo iškilmingai atidaryta vaikų dienos stovykla ,,Aitvaras“. Gausiai susirinkusius vaikus ir jų tėvelius sveikino ir vaikus apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas ir stovyklos globėja, Utenos rajono savivaldybės administracijos socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Inga Šakalienė. Utenos seniūnijos socialinio darbo specialistė Rima Petrošienė priminė vaikams elgesio stovykloje tvarką ir pristatė užimtumo eigą. Buvo pakelta stovyklos vėliava ir stovykla pradėjo darbą.
Liepos 11 d. stovyklautojai keliavo į pėsčiųjų žygį su pilietine iniciatyva link kaimo pasididžiavimo, didžiulio akmens, kuris žinomas, kaip „Biliakiemio Puntukas“. Įsikūrę šalia akmens, jaunieji stovyklautojai ėmėsi jį marginti dažais, papuošdami riedulį delnų antspaudais simbolizuojančiais mūsų trispalvę ir Lietuvos valstybės šimtmetį. Akcijos iniciatorė, Utenos seniūnijos žemės ūkio specialistė Laura Araminaitė, džiaugėsi vaikų indėliu ir noru „Biliakiemio Puntuką“ papuošti trispalvių piešiniu. Po akcijos vaikai mokėsi, kaip pasigaminti ekologiškas apsaugas nuo uodų ir kitų kraujasiurbių, nes jau rytoj suplanuota kelionė į Dubingių žirgyną, kurią dovanojo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas.

https://www.facebook.com/1501424743403666/videos/2063800217166113/

 

2017 m. lapkričio 13 d. 18.50 val. Per Lietuvos ryto televiziją buvo rodomas reportažas apie Utenos seniūnijos seniūno Sauliaus Gaižausko eilinę darbo dieną.

Reportažo rubrika „Rytojus prasideda nuo mažų dalykų“.

{youtube}oi_H-uRDNpA{/youtube}

 2016-12-03 laida  „Arčiau namų"


Utenos seniūnija (Kauno televizija, 2012)

{youtube}Zr1gB_yjeNk{/youtube}

                                                                            

 

                                                                                                                                                     

                                                                                                                                              

 

Joomla templates by a4joomla