9Savaitgalį baigėsi 2024 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės, kurių tikslas populiarinti kūno kultūrą ir sportą rajono kaimo gyventojų tarpe, išaiškinti aktyviausias rajono seniūnijas. Finalinės seniūnijų šventės metu vyko krepšinio 3x3, virvės traukimo ir seniūnų dvikovės varžybos. Krepšinio komandos buvo suskirstytos į tris grupes – moterų, vyrų ir veteranų. Moterų grupėje varžybos neįvyko, nes atvyko tik viena – Saldutiškio seniūnijos – komanda, kurios be konkurencijos buvo pripažintos nugalėtojomis. Veteranų grupėje dalyvavo trys komandos, vietas išsidalijusios tokia tvarka: pirma vieta – Kuktiškių, antra – Leliūnų, trečia – Saldutiškio komanda. Vyrų grupėje varžėsi net septynios komandos, tačiau pergalės laurai buvo skirti tik trims: pirmą vietą užėmė Saldutiškio komanda , antra – Leliūnų , trečia – Vyžuonų.  Virvės traukimo rungtyje stipriausi buvo leliūniškiai , antri – tauragniškiai , treti – Kuktiškių stipruoliai. Iš seniūnų sportiškiausiai pasirodė Daugailių seniūnijos seniūnė Eitutė Mardosienė, antrą vietą iškovojo Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas , trečias – Kuktiškių seniūnijos seniūnas Aistis Kukutis. Po visų varžybų buvo suskaičiuoti ir galutiniai šių metų Utenos rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynių rezultatai . A grupėje, į kurią įtrauktos daugiausiai gyventojų turinčios seniūnijos, nugalėtoja tapo Leliūnų seniūnija (48 taškai), antra vietą iškovojo Utenos seniūnija (24 taškai), trečia – Sudeikių seniūnija (10 taškų). B grupės seniūnijų su mažesniu gyventojų skaičiumi nugalėtoja tapo Saldutiškio seniūnija, (27 taškai),  antra – Kuktiškių seniūnija (20 taškų), trečia – Daugailių seniūnija (10 taškų).

Dėkojame Utenos seniūnijos sportininkams, kurie savo darbu ir entuziazmu prisidėjo prie Utenos seniūnijos vardo garsinimo.

 

7Toliau tęsiasi Utenos rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynės. Balandžio 6 d. Utenos rajono savivaldybės seniūnijų žaidynės sukvietė į stalo teniso ir šachmatų varžybas. Stalo tenisą žaidė penkios komandos iš Kuktiškių, Leliūnų, Saldutiškio, Utenos ir Užpalių seniūnijų, o šachmatų varžybose pečius surėmė Leliūnų, Saldutiškio, Tauragnų ir Utenos komandos. Po įtemptų kovų antrą vietą garbingai iškovojo Utenos seniūnijos komanda (A. Strolienė, V. Kadleris ir A. Rudokas). Šauniai seniūnijai atstovavo ir stalo teniso žaidėjai (J. Masiulytė, E. Lapackas, R. Tumosa). Dėkojame visiems dalyvavusiems.
 
Seniūnijų žaidynės tęsis balandžio 13 dieną senojoje sporto salėje (Aušros g. 20, Utena), kur vyks tinklinio varžybos. 
 
Kviečiame registruotis tel: +370 640 50586.
 
431186336 263025670227981 6001914226472036707 nKovo 16 dieną prasidėjo Utenos rajono savivaldybės seniūnijų sporto žaidynės, kurių tikslas populiarinti kūno kultūrą ir sporto rajono kaimo gyventojų tarpe, išsiaiškinti aktyviausias seniūnijas. Pirmąją varžybų dieną sportininkai savo jėgas išbandė smiginio ir šaškių rungtyse. Smiginio rungtyje nugalėjo Utenos rajono seniūnijos komanda, antrąją vietą iškovojo Saldutiškio seniūnija, o trečiąją – Kuktiškių seniūnija. Šaškių rungtyje triumfavo Utenos rajono seniūnijos atstovai, antrąją vietą užėmė Leliūnų seniūnija, o trečiąją – Kuktiškių seniūnija. 
Dėkojame Laimai Zabarauskaitei ir Giedriui Mikšiui už sklandų ir operatyvų komandos subūrimą. Utenos seniūnija didžiuojasi Vaikutėnų bendruomenės nariais.
 

Baigiantis metams dar kartą norime pasidžiaugti įgyvendintu projektu „Sportinių varžybų organizavimas Utenos rajono tradicinėse kaimo šventėse“.

Kartu su projekto partneriais - Utenos seniūnijos ir Vaikutėnų krašto bendruomenėmis mums pavyko pasiekti užsibrėžtus projekto tikslus: organizuojant sportinius renginius, įtraukti bendruomenės narius, kviesti juos būti socialiai aktyviais, skatinti propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir taip stiprinti tarpusavio ryšius.

Siekdami šių tikslų, kartu su Partneriais organizavome sportines varžybas:

2023 m. birželio 7 ir 23 d. - Vaikutėnų k. vykusių renginių metu;

2023 m. liepos 6 d. - Medenių k. šventėje;

2023 m. rugpjūčio 12 d. - Biliakiemio k. šventės metu.

Įgyvendinus projektą įsigyta greito surinkimo palapinės (3 vnt.) su lauko apšvietimui skirtomis girliandomis (3 vnt.) ir šildytuvais (3 vnt.).

Išdalinta virš 100 vnt. medalių ir 15 nugalėtojų taurių.

Dalyviai apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis, skatinančiomis aktyvų poilsį ir sveiką gyvenimo būdą.

Iš viso panaudota Valstybės biudžeto lėšų suma 3 069 Eur.

Už bendrystę dėkojame Utenos seniūnijos bendruomenė ir Vaikutenų krašto bendruomenė.

Už administracinę pagalbą AČIŪ Utenos rajono savivaldybė administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus specialistams.

Už skirtą paramą nuoširdi padėka Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Medenių krašto bendruomenės pirmininkas Deimantas Žibėnas

 

  

2023 m. lapkričio 10 d. Biliakiemio laisvalaikio centro salėje sėkmingai prasidėjo sportinių užsiėmimų sezonas. Džiaugiamės, kad turime tokias galimybes, kur didelis ir mažas atranda patinkančią sportinę veiklą. Vieni sporto mėgėjai rankos taiklumą bandė žaisdami krepšinį, kiti žaidė stalo tenisą ar stalo futbolą. Norinčius turiningai praleisti laiką, kviečiame atvykti į laisvalaikio salę kiekvieną penktadienio vakarą nuo 18 val. Tikimės aktyvaus Jūsų dalyvavimo.

 Tekstas ir nuotraukos Vidutės Padlipskienės

 

  

2023 08 14 Sport2023 m. rugpjūčio 12 d. Biliakiemio sporto aikštyne vyko kompleksinės sporto varžybos, kurių metu sporto mėgėjai varžėsi smiginio, kamuoliukų mėtimo į taikinį, šaudymo į taikinį oriniu šautuvu ir tritaškių mėtimo rungtyse. Dalyvavo keturios komandos, tai Mockėnų, Dragūnų šeimos, Biliakiemio merginų ir ,,Išeivių ir naujakurių“. Visi varžybų dalyviai įnirtingai kovojo dėl kiekvieno taško. Šaudymo ir tritaškių mėtimo rungtyse taikliausi buvo Mockėnų komandos žaidėjai, o nuo jų stengėsi neatsilikti ir Biliakiemio merginų komanda. Dragūnų šeimos komandai geriausia sekėsi smiginio ir kamuoliukų mėtimo į taikinį rungtyse, o ,,Išeivių ir naujakurių‘‘ komanda gerų rezultatų pasiekė tritaškių mėtimo ir smiginio varžybose.  Kompleksinių sporto varžybų komandų apdovanojimai vyks rugpjūčio 19 d. Biliakiemyje Žolinės šventės metu.

       Informacija    Vidutės Padlipskienės

       Nuotraukos   Deimanto Žibėno

 

 

          

20230522 Diplomas2023 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės vyko š. m. kovo 3 – gegužės 20 d. Nuoširdžiai dėkoju visiems Utenos seniūnijos sportininkams, kurie savo darbu ir entuziazmu prisidėjo prie Utenos seniūnijos vardo garsinimo ir Utenos seniūnijų sporto žaidynėse iškovojo  prizinę III vietą. Linkiu neišsenkančios energijos, tvirtybės, atkaklumo, sėkmingos ir rezultatyvios veiklos. Linkiu ir toliau aktyviai prisidėti prie sportiškos ir sveikos  mūsų bendruomenės kūrimo.

Utenos seniūnijos seniūnas                   Saulius Gaižauskas

IMG 2168 BendraBaigėsi 2023 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių, kurių tikslas populiarinti kūno kultūrą ir sportą rajono kaimo gyventojų tarpe, išaiškinti aktyviausias rajono seniūnijas.

Finalinės seniūnijų šventės metu vyko krepšinio 3x3, virvės traukimo ir seniūnų dvikovės varžybos. Moterų krepšinio varžybose nugalėjo Leliūnų seniūnija (Indrė Gasiulytė, Urtė Steponėnaitė, Rusnė Steponėnaitė), antros Tauragnų ir trečios Užpalių krepšininkės. Veteranų krepšinio varžybose pajėgiausi buvo Utenos (Aurelijus Kazlauskas, Kęstutis Garunkštis, Remigijus Černiauskas, Raimundas Leipus), antri Kuktiškių ir treti Leliūnų krepšininkai. Vyrų tarpe nugalėjo Užpalių sportininkai (Tomas Markevičius, Mindaugas Kietis, Paulius Katinas, Tautvydas Vaškelis), antri Kuktiškių ir trečioje vietoje, praeitų metų nugalėtojai, Saldutiškio seniūnijos sportininkai. Virvės traukimo varžybose nenugalimi jau eilę metų Leliūnų stipruoliai (Mantas Narbutas, Vytautas Morozovas, Giedrius Sinica, Mindaugas Ramančiukas, Andrius Girčys, Andrius Norvilas), antri Daugailių ir treti Tauragnų virvės traukikai.

Seniūnų dvikovės varžybose nugalėtojais tapo Vyžuonų seniūnė Jolita Bučelienė ir Tauragnų seniūnas Alvydas Danauskas.

Susumavus 2023 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių kompleksinės įskaitos rezultatus „A“ grupėje nugalėjo Leliūnų seniūnijos sportininkai (79 tšk.), antri Užpalių (60 tšk.) ir treti liko Utenos seniūnijos sportininkai (52 tšk.). „B“ grupės nugalėtojais tapo Tauragnų seniūnija (33 tšk.) antri, tik dviejų taškų persvara pralenkę savo kaimynus saldutiškiečius, tapo Kuktiškių atstovai (29 tšk.). Treti Saldutiškio sportininkai. (27 tšk.) Kompleksinės įskaitos nugalėtojai apdovanoti Utenos rajono savivaldybės prizais ir Utenos savivaldybės mero, Marijaus Kaukėno diplomais.

Stipriausių seniūnijų sportininkų rudenį laukia „Aukštaičių žaidynės“ ir respublikinės seniūnijų sporto žaidynės.

Utenos daugiafunkcio centro informacija

2023 03 20 SportasToliau vyksta 2023 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės. Stalo teniso varžybose pirmąją vietą iškovojo Saldutiškio seniūnijos stalo tenisininkai (Virginija Liškauskienė, Arūnas Petruškevičius, Algis Žigelis), antri buvo Leliūnų ir treti Užpalių seniūnijų atstovai.

Šachmatų varžybose nugalėtojais tapo Utenos seniūnijos šachmatininkai (Vladislavas Kadleris, Alvydas Rudokas, Auksė Strolienė), antri Leliūnų ir treti Užpalių atstovai.

Po keturių sporto šakų varžybų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių kompleksinėje įskaitoje pirmauja Leliūnų ir Saldutiškio seniūnijų sportininkai.

Utenos daugiafunkcio centro informacija, Jono Vilko nuotraukos.

 

 

2023 bendraSmiginio ir šaškių varžybomis prasidėjo 2023 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės, kurių tikslas populiarinti kūno kultūrą ir sporto rajono kaimo gyventojų tarpe, išsiaiškinti aktyviausias seniūnijas.

Smiginio varžybose dalyvavo visos rajono seniūnijos. Pirmą kartą smiginio seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojais tapo Leliūnų seniūnija (Vytautas Kirka, Žydrūnas Požėla, Birutė Kirkienė), antri daugkartiniai seniūnijų žaidynių nugalėtojai Utenos seniūnija (Gintaras Trimonis, Arvydas Dragūnas, Laima Zabarauskaitė) ir treti pernai metų smiginio varžybų nugalėtojai Saldutiškio seniūnija (Eligijus Norkūnas, Kristupas Norkūnas, Asta Sinicinaitė).

Šaškių varžybose jėgas išbandė septynios seniūnijų komandos. Pirmąją vietą iškovojo Utenos seniūnijos komanda (Valdas Slapšys, Vaidas Mikšys, Anelė Krupeckienė), antri Leliūnų (Genovaitė Žemčiugova, Edmundas Starkus, Vytautas Kirka), ir treti Užpalių seniūnija (Eduardas Kuzaitis, Vytautas Jucys, Romualda Pernavičienė).

Po smiginio ir šaškių varžybų 2023 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynėse pirmauja Leliūnų ir Utenos seniūnijos po 15 taškų.

Utenos daugiafunkcio centro informacija, Jono Vilko nuotraukos.

 

 

Joomla templates by a4joomla