malkos2Įsibėgėjant pavasariui kartu su juo įsibėgėja ir atodrėkis. Gamtinės sąlygos lemia pažliugusius žvyro ir miško kelius. Medienos vežėjams primename apie teisės aktais nustatytas pareigas, o gyventojų prašome pamačius galimus pažeidimus informuoti vietos seniūniją! Apvaliosios medienos vežėjai ne vėliau kaip prieš vieną darbo dieną iki numatyto medienos gabenimo privalo informuoti seniūnijos, kurioje bus gabenama apvali mediena, seniūną, pateikdami raštu ar elektroniniu paštu užpildytą informacinio pranešimo formą, kurioje turi būti nurodyta ši informacija:


Medienos vežėjas (fizinio asmens vardas ir pavardė, gyvenamosios vietos adresas arba juridinio asmens pavadinimas ir adresas);
Transporto priemonė, kuria bus gabenama mediena (transporto priemonės ir priekabos valstybiniai numeriai, markė);
Medienos pakrovimo vieta (vietos adresas arba kvartalas, sklypas, girininkijos pavadinimas ir rajonas);
Medienos gabenimo maršrutas (konkretūs kelio ruožai arba numatomo maršruto schema);
Įsipareigojimas tausoti kelius, o juos sugadinus – suremontuoti per 1 mėnesį.
Pakitus informacijai, kuri buvo pateikta informaciniame pranešime, medienos vežėjas privalo pateikti patikslintą informaciją ne vėliau kaip numatytą medienos gabenimo dieną. Primename, kad laikotarpiu nuo spalio 1 d. iki balandžio 31 d. iškyla ypatinga grėsmė miško keliams vežant sunkius krovinius, todėl sunkiasvorių transporto priemonių (virš 8 tonų bendros masės) eismas Utenos rajono savivaldybės vidaus (miško) keliuose su žvyro ir grunto danga pagal poreikį yra ribojamas. Prašome medienos vežėjų sąžiningumo ir geranoriškumo. Būkime pilietiški.

2024 m. kovo 13 d. Utenos rajono savivaldybės mero potvarkis Nr. MP-197 „Dėl apvaliosios medienos gabenimo“

Joomla templates by a4joomla