Informuojame, kad naujasis Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymas numato pareigą savivaldybės socialinio būsto nuomininkams ir kartu su jais gyvenantiems pilnamečiams, jų šeimų nariams taip pat asmenims, įrašytiems į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašus, Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka kasmet deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas) už kalendorinius metus. Tai yra nuomininkai, gyvenantys savivaldybės socialiniame būste ir asmenys ir šeimos, įrašyti į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašus, pasibaigus kalendoriniams metams (iki gegužės 1 dienos) Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka privalo deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas) Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (Maironio g. 9A, Utena).

Atkreipiame dėmesį į tai, kad socialinio būsto nuomos sutartys su nuomininkais, nedeklaravusiais turto ir pajamų už kalendorinius metus Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka, bus nutraukiamos, o asmenys ir šeimos, įrašytos į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašus, bus išbraukiamos iš sąrašų.
Metinę gyventojo (šeimos) turto deklaraciją su mokesčių inspekcijos žyma, turite pateikti Utenos rajono savivaldybės administracijai, 219 kab., Utenio a. 4, Utena. Informacija teikiama tel. (8 389) 64032.

Utenos rajono savivaldybės informacija

Joomla templates by a4joomla