IMG 3116 2Lapkričio 14 d. visuomenė kviečiama atvykti į Uteną, kur K. Donelaičio gatvėje (ties prekybos centru „Senukai") bus galima apžiūrėti Lietuvos kariuomenės bei sąjungininkų ginkluotę ir karinę techniką, pabendrauti su tarptautinėse pratybose „Geležinis kardas 2015" dalyvaujančiais kariais.

20131009-IBF 9010 (2)Nuo 11 iki 15 valandos Utenos gyventojai ir svečiai galės susipažinti su Jungtinių Amerikos Valstijų, Jungtinės Karalystės, Kanados, Latvijos, Čekijos Respublikos, Lietuvos ir Lenkijos karių naudojama technika ir ginkluote. Tarp pristatomos technikos bus tankas M1A2 „ABRAMS", kariniai visureigiai HMMWV, daugiafunkcinis sunkvežimis SISU, pėstininkų kovos mašina BRADLEY, šarvuotas transporteris ROSOMAK, priešlėktuvinės gynybos raketinis kompleksas STINGER, trumpojo nuotolio priešlėktuvinės gynybos sistema RBS, įvairūs kariniai sunkvežimiai, džipai ir kt. DSC 8609 (2)Taip pat bus galima susipažinti su Lietuvos ir sąjungininkų karių naudojamais ginklais ir kita technika.

Daugiau informacijos apie pratybas „Geležinis kardas":

http://kariuomene.kam.lt/lt/tarptautines_pratybos/gelezinis_kardas_2015.html
Informacija apie Lietuvoje vykstančias pratybas ir Lietuvos karius dalyvaujančius tarptautinės pratybose: http://kariuomene.kam.lt/lt/tarptautines_pratybos.htm

utena.lt informacija

Joomla templates by a4joomla