Visus, visus kviečiu 2016-04-15 18 val. į Vaikutėnų krašto bendruomenės visuotinį susirinkimą, kuriame atsiskaitysiu už praeitus metus, pakalbėsime apie mūsų krašto perspektyvas, ekologiją, vyksiančius projektus, renginius ir t.t.
Susirinkime dalyvauti kviečiami visi kas neabejingi Vaikutėnų kraštui, o priimti sprendimus galės tik balso teisę turintys bendruomenės nariai (tie kurie yra parašę prašymus ir sumokėję nario mokestį), todėl kas abejoja ar esate narys ar ne, galite pasiskambinti man ir pasitikslinti, po susirinkimo priimsim ir naujų narių prašymus ir narių mokestį.
Labai prašau, visų galinčių paremti bendruomenės veiklą pervedant 2 procentus nuo sumokėto Gyventojo pajamų mokesčio. Jei kils klausimų kaip pildyti paramos deklaraciją skambinkite ar rašykite 8-616-27558, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., užpildę priduokite į artimiausią VMI padalinį arba Vaikutėnų biblioteką. Deklaracijas užpildyti bus galima ir visuotiniame susirinkime ar talkos metu. Deklaracijų yra Vaikutėnų bibliotekoje.
Po susirinkimo UKC Sudeikių skyriaus Žemaitės 2 dalių komedija „Apsiriko", režisierė - Angelė Dikmonienė.
Taip pat primenu, kad 2016-04-22 Utenos seniūnija organizuoja talką Degučių kapinaičių tvarkymui, o 2016-04-23 Vaikutėnų krašto bendruomenė organizuoja pavasarinę talką „DAROM VAIKUTĖNUOSE 2016" kurios metu tvarkysime parką, gyvenvietės gatves ir Dičiūnų mišką. Todėl raginu visus būti aktyvius, kuo gausiau dalyvauti ir prisidėti prie organizuojamų akcijų.

Pagarbiai
Vaikutėnų krašto bendruomenės pirmininkas
Linas Vaitiekėnas
8-616-27558
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
www.facebook.com/vaikutenai

Joomla templates by a4joomla