2023 10 30 Moliugai2023 m. spalio 28 dienos  vakarą Vaikutėnų laisvalaikio centro kiemelis pasipuošė naktiniais moliūgų žibintais, šikšnosparniais, šokančiomis raganaitėmis, vorais ir kitomis rankų darbo dekoracijomis.

Kviečiame aplankyti kiemelį iki  2023 m. lapkričio 3 dienos.

Labai, labai norime padėkoti Danutei Trinkūnienei iš Pačkėnų už didelį, didelį kiekį dovanotų moliūgų, dėkojame ir Jolantai Juodkienei, Vilmai Ruzgienei už moliūgus. Didelis AČIŪ ūkininkams Stasiui ir Sauliui Zakarauskams už atgabentus šiaudų rulonus, Audronei ir Aurelijui Paragiams už dovanotas šieno kitkas. Na žinoma, o kaip gi be mūsų darbštuolių padėjėjų, gerai nusiteikę skaptavome moliūgus du vakarus, vaišinomės moliūgų sriuba ir obuolių pyragu. Labai, labai didelis AČIŪ mūsų pagalbininkėms Astai Vilkienei ir jos anūkėms, Irmai, Vaidui ir Rusnei Storastams, Marijonai Komliauskienei, Jolantai Gylienei, Vidai Masiulienei ir anūkei Domilei, Ainei Žigelytei, Godai Raslanaitei, Laurai Berniūnienei, na žinoma dirbome ir mes - Jūratė ir Skaidrė.

Dar kartą visiems labai dėkojame už bendrystę, be Jūsų pagalbos, mielieji, nebūtų Vaikutėnuose naktinių moliūgų žibintų kiemelio!

Vaikutėnų bendruomenės pirmininkė                              Jūratė Bliuvienė

 

  

Joomla templates by a4joomla