2023 12 14 BendraGruodžio 14 d. Biliakiemio laisvalaikio centre įvyko KALĖDINĖS EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ.  Šventės metų  visus sveikino ir linksmintis kvietė Nykštukas (VDC mokytoja)  Laura.  Nykštukas pakvietė seniūną Saulių Gaižauską pasveikinti  visus susirinkusius ir įžiebti eglutę. Seniūnas padėkojo, kad tiek gausiai susirinko renginio dalyvių. Savo sveikinime  pabrėžė, kad  artėja pati gražiausia šventė - Kalėdos. Tik gal kartais visi per daug skubame, bėgame ir per mažai sustojame, kad pasidžiaugtume tuo, ką turime. Todėl artėjančių Kalėdų proga palinkėjo, kad dažniau atleistum sau ir kitiems bei apkabintume Mums brangius žmones, ir svarbiausia, kad nebūtų karo ir dažniau suvoktumėte, koks gražus gyvenimas.

Po sveikinimo Nykštukas pakvietė vaikus suskaičiuoti iki 10 ir su dešimt skaičiumi sužibo žaliaskarė.  Nykštukas ir toliau sukosi  tarp vaikų, kol  atskubėjo  Panda. Išvykus Pandai  visi vaišinosi šilta garuojančia koše, saldumynais ir  arbatą.

        Šaltuko genami  visi  skubėjo  į salę tęst  šventinio vakaro. Netrukus atskubėjo Elfas ir Kalėdų Senis, o tada prasidėjo triukšminga šventė,  žaidimai, dainos. Dovanos vainikavo šventę. Ir mes ten buvome, matėme Nykštuką, Pandą.  Netgi matėme, kaip Kalėdų Senis pametė kepurę.

 Ačiū komandai, kuri  noriai dalinosi  Kalėdų džiaugsmų.  Laimingų, sveikų,  kūrybingų  ir darbingų metų!

Utenos seniūnijos bendruomenės pirmininkė Rima Petrošienė

 

 

 

  

Joomla templates by a4joomla