20240321 163931Eilėraščių posmuose nuolat veriasi seni ir kuriasi nauji pasauliai, o štai kovo 21-ąją įvairiuose žemės kampeliuose švenčiama Pasaulinė poezijos diena, primenanti, kad poezija - nuostabus žmogaus kūrinys, gimstantis jautrioje sieloje.

Svarstydami, kaip tinkamai ją paminėjus, paklausėme savęs: kas gi giliausiai pažįsta poeziją, jei ne poetai? Kaip geriausia apie ją prabilti, jei ne eilėmis? Savo kūrybos eilėraščius skaitė Rima Šimėnaitė – Lekandrienė, Ramutė Šeikienė ir tautodailininkė Odeta Tumėnaitė Bražėnienė.

Popietės metu poetės papasakojo, kaip gimsta eiliuotas žodis, kaip poeto jausmai bei vidiniai išgyvenimai virsta eilėmis, koks paros metas yra pats geriausias kūrybai, kaip ir kada gimsta poetinis įkvėpimas.

Šiltam pabendravimui su poezijos kūrėjais, eilėraščių skaitymui, pokalbiams apie poeziją neliko abejingi ir Vaikutėnų bendruomenės gyventojai.

Po smagios popietės visi dalyviai susėdę prie vaišių stalo, vaišinosi arbata, bendravo. Nuoširdi padėka skiriama svečiams ir visiems dalyviams už turiningai praleistą popietę.

Informacija Vidos Masiulienės, nuotraukos Jūratės Bliuvienė

 

Joomla templates by a4joomla