DSCF0615,, Po drugelio sparnu" – tai parodėlė – konkursas. Parodėlės pavadinimą sugalvojo Paulius Vaitiekėnas. Šia parodėle užbaigta vasaros darbelių užsiėmimai.
Nuo birželio vidurio iki rugpjūčio pradžios, kiekvieną savaitę po keturias valandas, vyko ,,Darbščiųjų rankelių" užsiėmimai Vaikutėnų vaikams. Jų metu vaikai vėrė karoliukus, lydė gėles iš plastiko butelių, karpė karpinius, piešė ir tapė. Dirbo labai nuoširdžiai ir kantriai. Padarė daug įvairių, įdomių darbelių ir nutarė pasidžiaugti patys, ir parodyti kitiems. Kadangi tai paroda – konkursas, visi atėjusieji pažiūrėti, turėjo išrinkti po tris labiausiai patikusius darbelius.


Pirmą vietą laimėjo Ugnė Vaitiekėnaitė už karpinį ,,Drugelis" Nr. 54 , nors ir kiti Ugnės darbai surinko daug taškų. Antrą vietą laimėjo Emilijos Žuravliovaitės piešinys ,,Drugelio sparnas" Nr. 16. Trečią vietą pelnė Godos Raslanaitės piešinys ,,Ant ramunės žiedo"  Nr. 8.Taip pat nemažai taškų surinko ir Godos karpiniai. Specialus prizas buvo įteiktas Nedai Sinicaitei už tapybos darbą ,,Naktinis drugelis" Nr. 14. Specialus prizas todėl, kad Neda užsiėmimuose dalyvavo tik vieną kartą ir nupiešė tik vieną, bet labai gražų piešinį. Karpyti ir piešti labiau sekėsi vyresnėms mergaitėms, o verti laumžirgius, vorus geriau sekėsi mažiesiems, tai Pauliui Vaitiekėnui, Tolvinai Masiulytei, Linai Lingytei ir Augustui Dragūnui. Kiti piešiniai taip pat labai įdomūs, spalvingi ir šilti. Ypač gražūs, ryškūs piešiniai Godos Raslanaitės, Beno Jankausko, Austėjos Jankauskaitės. Linos Lingytės drugeliai įpatingi, labai primenantys angelus.
Visi vaikai, kad ir nelaimėjo prizinių vietų, gavo paguodos prizus ir po koncerto vaišinosi tortu, ir džiaugėsi gerais savo darbais.
Parodėlė vyksta Vaikutėnų kultūros namų salėje iki rugpjūčio 15 d. Kviečiame visus aplankyti parodėlę.

Informacija Vilijos Puodžiukienės, nuotraukos Jūratės Bliuvienės

Joomla templates by a4joomla