9Praūžus tikrajam Helovino vakarui, kuris tradiciškai yra švenčiamas spalio 31-osios naktį, didžiausi šios amerikietiškos šventės entuziastai persirengė siaubo filmų herojais ir atvyko į septintuosius metus rengiamą Helovyno kostiumų vakarėlį.
Lapkričio 8-osios vakarą pačkėniškiai buvo pakviesti į siaubo filmo ,,Pjūklas-VII" kino seansą. Siaubo filmui pasibaigus, šventės dalyviai sugužėjo į vakarėliui skirtą ,,žaidimų kambarį". Šių metų Helovynas buvo oriantuotas į siaubo filmo ,,Pjūklas" tematiką, todėl visos dekoracijos kvietė sugrįžti į ką tik matytą filmą. Tačiau vakaras toli gražu nepriminė krauju srūvančio filmo scenarijaus. Viskas prasidėjo nuo smagaus žaidimo, kuomet keli ,,žūdikai" turėjo nepastebėtai atimti iš savo aukų gyvybes - t. y. nuplėšti dalyvio apyrankes. Po vidurnakčio paaiškėjo ne tik šio žaidimo nugalėtojas, tačiau ir geriausio kostiumo savininkas.


Nugalėtojai buvo pasveikinti gausiais plojimais ir apdovanoti dovanėlėmis. Vakarą vainikavo salės viduryje kabančios akies – pinatos ,,nukabinimas", iš kurios pabiro saldainiai ir ,,sliekai".
Už smagią šventę vakarėlio dalyviai dėkingi organizatoriams Viktorijai Mikalauskaitei, Deividui Bikeliui, Dovilei ir Gretai Pinkevičiūtėms, o už galimybę pažiūrėti filmą tikriausioje kino salėje ir projektoriaus nuomą - media agentūrai iš Vilniaus ,,Mediacom".
Informacija ir nuotraukos Loretos Mikalauskienės

 

 

Joomla templates by a4joomla