DSC03600Vasario 16 d. Biliakiemio kultūros namų salėje vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimas. Tai neeilinė šventė kiekvienam iš mūsų ir visai tautai. „Šią šventę švęskime širdimis, tegu dega mumyse meilė Lietuvai", kalbėjo renginio vedančioji Vidutė Padlipskienė. Visus pakvietė sugiedoti Tautišką giesmę. Vėliau priminė istorinius faktus ir tautos nueitą kelią siekiant gyventi nepriklausomai.
Į šventę atvyko Utenos rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Petravičius, Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Inga Šakalienė, tarybos nariai: Vaidas Lankauskas, Algirdas Žukas, Egidijus Puodžiukas, Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas, seniūnijos darbuotojai. Mero patarėjas Gintautas Petravičius visus pasveikino su švente ir išsamiai pristatė Utenos rajono savivaldybės 2014 m veiklos ataskaitą. Apie nuveiktus darbus kalbėjo Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Inga Šakalienė, tarybos nariai. Apie ateities planus kalbėjo Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas. Kalbėjusieji svečiai visus sveikino ir linkėjo sėkmės.
Visus susirinkusius sušildė ir linksmumo įnešė Utenos krašto žmonių su negalia sąjungos kapelos ,,Dar ne sutema" atliekamos smagios melodijos ir gražios dainos. Kapelai vadovauja Zita Kviklienė, o su kolektyvu visada kartu ir Nijolė Gaivenienė.
Kiekvieną atliekamą dainą lydėjo žiūrovų plojimai.


Toliau vyko kompleksinės varžybos tarybos nario Algirdo Žuko taurei laimėti. Baigiamoji sporto rungtis – stalo tenisas.
Po keturių rungčių į lyderius išsiveržė Mockėnų (vad. Raimondas Katinas) ir Puodžių (vad. Arvydas Dragūnas) komandos. Dėl trečios vietos kova vyko tarp Seniūnijos (vad. Saulius Gaižauskas) , Masiulių (vad. Dominykas Masiulis) ir Naujųjų Mockėnų (vad. Giedrius Gavelis) komandų. Nedaug atsiliko ir Biliakiemio (vad. Rytis Čepėnas) bei Biliakiemio jaunimo (vad. Tadas Valaitis) komandos.
Paskutinėje stalo teniso rungtyje geriausiai pasirodė trys komandos, kurios iškovojo po penkias pergales ir patyrė po vieną pralaimėjimą, tai Mockėnų, Puodžių ir Masiulių komandos.
Susumavus kompleksinių varžybų penkių sporto rungčių rezultatus, nugalėtojais tapo Mockėnų komanda (vad. Raimondas Katinas), antroji vieta atiteko Puodžių komandai (vad. Arvydas Dragūnas), trečioji – Seniūnijos komandai (vad. Saulius Gaižauskas). Visas komandas pasveikino, taurę, medalius, diplomus ir padėkas įteikė šių kompleksinių varžybų taurės steigėjas tarybos narys Algirdas Žukas.
Po apdovanojimų organizatoriai suruošė vaišių stalą, kurio viduryje puikavosi gražus Zitos Katinienės pagamintas tortas. Dar ilgai visi dalinosi patirtais varžybų įspūdžiais vaišindamiesi saldumynais ir gurkšnodami karštą arbatą.

Informacija specialistės Vidutės Padlipskienės, nuotraukos Zenonos Valiukienės

 

 

 

 

Joomla templates by a4joomla