DSC 0448Balandžio 6-tąją, antrą Velykų dieną Zuikienė ir meškutis Barnis pakvietė Pačkėnų vaikučius susirinkti prie laisvalaikio centro ir „išausti" margaspalvę velykinę juostą. Nors pūtė stiprokas vėjas, bet pro debesis vis drąsiau švysčiojo saulutė džiovindama įmirkusią nuo lietaus pievelę, kur sodriai stiebėsi pirmoji pavasario žolė.
Belaukdami Zuikienės vaikai dalinosi šventiniais įspūdžiais, apžiūrinėjo vieni kitų atsineštus margučius. Netrukus pasirodė Zuikienė ir meškutis Barnis, kurie pasveikino visus susirinkusius su bundančia gamta, atėjusiu pavasariu, su šv. Velykomis ir palinkėjo visiems būti sveikiems, valgyti daug morkų, kitos žalumos ir kuo daugiau ir ilgiau būti gryname ore.
Kadangi Barnis per Velykas suvalgė daug kiaušinių ir jautėsi prastai, tai jis „prisėdo" iš toli pažiūrėti ką veiks vaikai, o Zuikienė su vaikučiais ėmėsi darbo ir iš samanų „audė" velykinę juostą. Jiems padėjo ir vaikus atlydėję tėveliai ir močiūtės. Juosta buvo papuošta vaikų atsineštais margučiais. Už gerą darbą Zuikienė vaikams padovanojo po margaspalvį balioną, o atsidėkodami vaikai Zuikienei įteikė žibuoklių puokštę.


Į šventę pavėlavęs atėjo ir antinas Donaldas, kuris Zuikienės padedamas atrideno didžiuulį margutį. Vėliau vaikai kartu su tėveliais minė mįsles, rinko margiausią, gražiausią margutį. Zuikienė visiems įteikė dovanų,- spalvotų knygelių, suvenyrų, saldumynų. Daugiausiai margučių numargino ir į šventę atsinešė Ernestas Žigas, gražiausiu išrinktas Ernestos Vizbaraitės margutis, o spalvingiausiu vienbalsiai pripažintas BrigitosTūbaitės margutis.
Kokios Velykos be margučių ridenimo...tad su didžiausiu džiaugsmu buvo sutiktas kiškienės pasiūlymas ridenti margučius. Skambant muzikai dar ilgai vyko azartinė kova prie ridenimo lovelio. Juk pavasaris,- saulutė šviečia, į kiemą kviečia!

Informacija ir nuotraukos Loretos Mikalauskienės

Joomla templates by a4joomla