Smiginio ir šachmatų varžybomis prasidėjo 2019 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės. Žaidynės, tai kompleksinis renginys, kur vedama komandinė įskaita pagal seniūnijas. „A“ grupę sudaro didžiosios rajono seniūnijos pagal gyventojų skaičių – Leliūnų, Utenos, Užpalių, Vyžuonų, Sudeikių ir likusios „B“ grupę: Tauragnai, Daugailiai, Saldutiškis, Kuktiškės. Atskirų sporto šakų varžybos vykdomos bendrai.
Smiginio varžybose pirmąją vietą iškovojo XI-ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojai Utenos seniūnijos komanda, surinkusi 1033 taškus. Seniūniją atstovavo Gintaras Trimonis, Arvydas Dragūnas, Laima Zabarauskaitė, antri buvo Leliūnų (Žydrūnas Požėla, Vytautas Kirka, Jurgita Urbonienė) ir treti Saldutiškio atstovai: Asta Sinicinaitė, Bronius Šliogeris, Egidijus Jankauskas.
Atkakli kova vyko šachmatų varžybose. Rajono žaidynių nugalėtojais tapo Leliūnų seniūnija (Vytautas Kirka, Robertas Bubnys, Vida Stragienė), antri Saldutiškio seniūnijos šachmatininkai (Viktoras Stundžia, Mintautas Dečkus, Rugilė Stundžaitė) ir treti pagal pergalę pirmoje lentoje iškovojo Sudeikių seniūnija (Aurimas Dikmonas, Viktoras Dikmonas, Angelė Dikmonienė).
Po pirmos varžybų dienos rajono seniūnijų sporto žaidynėse pirmauja Leliūnų ir Saldutiškio seniūnijų atstovai.