1Saulėtą ir giedrą rugsėjo 13 - osios popietę į Pačkėnus suvažiavo krepšinio aistruoliai, sirgaliai, palaikymo komandos į trečius metus organizuojamą krepšinio čempionatą. Dalyvavo Vaikutėnų, Utenos profesinio rengimo centro ir Pačkėnų suaugusiųjų komandos. Po atkaklios kovos, laimėjo Vaikutėnų komanda, rezultatu 58 : 54, antri liko pačkėniškiai, treti - Utenos profesinio rengimo centro jaunimo komanda. Rungtynėms teisėjavo Laisvydas Jankauskas, Artūras Ingelevičius ir vyr. teisėja Sigita Žygaitė.
Pertraukėlių metu buvo metami tritaškiai, kur varžėsi net 15 registruotų žaidėjų ir sirgalių. Taikliausias buvo pačkėniškis Laisvydas Jankauskas iš penkių metimų pataikęs tris tritaškius metimus. Dėjimo į krepšį konkurse nenugalimas buvo vaikutėniškis Edvinas Šaltenis. Rankų lenkimo konkurse tarp vyrų nugalėtoju tapo Utenos profesinio rengimo centro auklėtinis Mantas Kavaliauskas, o tarp moterų - stipriausia Jūratė Bliuvienė iš Vaikutėnų. Stipruolio konkurse, kur reikėjo kuo ilgiau išlaikyti pilną obuolių maišą, laimėjo pačkėniškis Dainius Venclova.
Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais, kuriuos dovanojo ką tiktai susituokusi pačkėniškių Rūtos ir Žydrūno Paškonių vestuvių palyda.


Kad neprailgtų rungtynių laikas, gausiai susirinkę mažieji sirgaliai šokinėjo ant batuto, kurį sporto šventei mielai paskolino Tomas Žigas. Iš likusių vis dar žydinčių rudeninių gėlių mamytės su savo atžalomis kūrė floristinį kilimą, mankštinosi su treniruokliais. Kaip teisingai reikia mankštintis konsultavo buvusi ilgametė Pačkėnų bendruomenės slaugytoja Genė Adomėnienė.
Po rungtynių visi pasistiprinę grikių koše, kurią išvirė Stasė Guigienė ir Jolanta Vidžiūnienė, išskubėjo namo stebėti pasaulio vyrų krepšinio čempionato finalinių rungtynių, kur žaidė Lietuva ir Prancūzija.

Informacija Loretos Mikalauskienės, nuotraukos Danos Žigienės.

Joomla templates by a4joomla