DSCF1723Sausio 16 d. Biliakiemio kultūros namų salėje startavo kompleksinės sporto varžybos skirtos Utenos rajono savivaldybės tarybos nario Algirdo Žuko taurei laimėti.
Šiose varžybose pareiškė norą dalyvauti septynios komandos, tai Biliakiemio komanda (kapitonas Rytis Čepėnas), Masiulių komanda (kapitonas Dominykas Masiulis), Puodžių komanda (kapitonas Arvydas Dragūnas), Mockėnų komanda (kapitonas Raimondas Katinas), Biliakiemio jaunimo komanda (kapitonas Tadas Valaitis), Naujųjų Mockėnų komanda (kapitonas Giedrius Gavelis) ir Seniūnijos komanda (kapitonas Saulius Gaižauskas). Visos komandos jėgas išbandys biliardo, šaudymo, smiginio, šaškių ir stalo teniso rungtyse.


Kompleksinių varžybų atidarymą pradėjo specialistė Vidutė Padlipskienė. Gausiai susirinkusiems palinkėjo sėkmės, gražių ir smagių akimirkų. Visus sveikino, sėkmės ir pergalių linkėjo Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Algirdas Žukas ir Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas. Su sportinėmis rungtimis ir jų taisyklėmis visus supažindino Antanas Padlipskas.
Kompleksinės sporto varžybos prasidėjo biliardo rungtimi. Čia puikiai sekėsi Seniūnijos komandai, kuri žaidė su visomis komandomis ir iškovojo keturias pergales. Dėl laiko stokos ši rungtis buvo nebaigta ir ją tęsime penktadienį. Seniūnijos, Masiulių ir Biliakiemio komandos savo rezultatus užfiksavo smiginio rungtyje.


Kai vieni sėkmę bandė prie biliardo stalo, kiti stebėjo draugų žaidimą arba žaidė stalo tenisą ir smiginį.
Kompleksines varžybas baigsime vasario 16 d. stalo teniso rungtimi. Bus sumuojami rezultatai ir
apdovanojama komanda nugalėtoja.
Esame dėkingi šių kompleksinių sporto varžybų remėjui ir taurės steigėjui tarybos nariui Algirdui Žukui, seniūnui Sauliui Gaižauskui, seniūnijos administracijos darbuotojams ir visų komandų dalyviams. Linkime gražių pergalių.

Informacija Vidutės Padlipskienės, nuotraukos Rimos Petrošienės

Joomla templates by a4joomla