VaikutenukomandaBaigėsi kelis mėnesius trukusios Utenos rajono II krepšinio lygos varžybos. Varžybų finale susitiko Kirdeikių „Pakaso" ir Vaikutėnų komandos. Vaikutėnų komanda, Mero taurės-2015 finalo ketverto dalyvė, šiemet sėkmingai praėjusi kelis etapus, nugalėdama net ir I-osios lygos komandas, buvo laikoma finalo favorite. Visą žaidimą vyko atkali kova – po trijų kėlinių komandas teskyrė 5 taškai. Tačiau ketvirtajame kėlinyje geriau žaidę Vaikutėnų krepšininkai, atitrūko nuo varžovų ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:61. Jiems įteikta turnyro nugalėtojų taurė. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Vaikutėnų komandos žaidėjas Andrius Juknevičius, o rezultatyviausiu finalo žaidėju - Kirdeikių „Pakaso" komandos žaidėjas Tomas Maigys.