Sportines2016 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynių futbolo varžybų finalinėse rungtynėse Leliūnų seniūnijos sportininkai įveikė Daugailių seniūnijos atstovus ir iškovojo pirmąją vietą. Rajono žaidynių nugalėtojais tapo: Mindaugas Bartašiūnas, Žydrūnas Anisimovas, Donatas Urniežius, Ričardas Bujavičius, Vitalijus Riauba, Renaldas Laurinavičius, Edvinas Žvirblis, Vytautas Poškus. Pirmą kartą antrąją vietą iškovojo Daugailių seniūnijos futbolininkai: Tadas Taukelis, Evaldas Stuglys, Kęstutis Ramoška, Mindaugas Ramoška, Paulius Malaiška, Deividas Kimsa, Mindaugas Brasauskas. Treti buvo sudeikiečiai: Tomas Grablevskis, Audrius Zuika, Lukas Masiulis, Dalius Drebulis, Ramūnas Paškevičius, Ignas Žitkus, Algirdas Jurgelėnas. Utenos seniūnija pasidalino 5-6 vietas su Saldutiškio komanda. Po futbolo varžybų žaidynėse pirmauja Leliūnų ir Utenos seniūnijų atstovai, surinkę po 47 taškus. Treti - užpaliečiai (43 taškai). Suvestinė seniūnijų žaidynių lentelė.

Daugiafunkcio sporto centro inf., Giedriaus Mikšio nuotrauka.