packen parama22014 m. spalio 20 d. Pačkėnų bibliotekininkė Neringa Matkevičienė buvo išvykusi į Rokiškio rajoną Panemunio kaimą susitikti su VšĮ „Lietuvos tarptautinės žmogaus teisių organizacijos" vadove Jurgita Samoškiene. Buvo kalbama apie kaimo bendruomenių telkimą, tikslingą jaunimo užimtumą kaime, vietinio smulkaus verslo galimybes ir perspektyvas. Tuo pačiu kartu su Jūžintų kaimo bendruomenės nariais padėjome iškrauti paramos – labdaros transportą, atvykusį iš Vokietijos Wittlich miesto.
J. Samoškienė artimiausiu laiku pažadėjo aplankyti Pačkėnus, pabendrauti su vietos bendruomene, apžiūrėti kaime turimas bendruomenės ir administracinio pastato patalpas bei pasidalinti savo patirtimi kuriant, vienijant ir organizuojant užimtumą kaime. Taip pat gavome didžiulę priekabą vokiečių labdaros bibliotekai ir Pačkėnų bendruomenei.

Jurgitos dėka bibliotekoje atsirado stalo žaidimų kampas vaikams ir jaunimui, sienas papuošė paveikslai ir minkšti žaislai, o Pačkėnų karnavalinių kostiumų nuomos kambarys pasipildė kostiumais bei siuvimo mašina! Netgi Kalėdų Senelis neliko pamirštas. Gausus kalnas drabužių ir avalynės iš aktų salės vis dar dalinami bendruomenės nariams.
Pačkėnų bendruomenės vardu dėkojame J. Samoškienei ir laukiame jos svečiuose, o pačkėniškius prašome užsukti į kultūros centro salę išsirinkti reikalingų drabužių.

Informacija ir nuotraukos Neringos Matkevičienės

 

Joomla templates by a4joomla