11Liepos 27 - 30 d. Vaikutėnuose vyko įvairiausios sportinės rungtys, kuriose savo fizinę jėgą demonstravo ir jaunimas, ir vyresnio amžiaus gyventojai, ir svečiai. Liepos 27 d. vyko dviračių krosas. Šį kartą dviračių krosas vyko Dičiūnų miške. Dalyvavo vaikai iki penkiolikos metų. Pirmą vietą iškovojo Aistis Urbonas iš Degučių kaimo, jauniausias varžybų dalyvis Paulius Vaitiekėnas (9 metai) užėmė antrą vietą , trečioje vietoje Marija Korsakaitė, na o ketvirtoje vietoje liko Aironas Bukauskas. Antradienį, liepos 28d. vyko krepšinio varžybos 3x3. Žaidė penkios komandos pasivadinusios ,,Vytautas", ,,Užpaliai", ,,Eimantas storas", ,,Laverys" ir ,,Belenkas". Sužaidė dešimt varžybų iš jų dvi žaidė per lietų. Pirmą vietą iškovojo ,,Vytauto" komanda kurioje žaidė Tomas Brūdis, Rokas Vasiliūnas, Andrius Ruzgus, Laurynas Braukyla, antroje vietoje liko ,,Užpaliai" o trečioje ,,Eimantas storas". Krepšinio varžyboms teisėjavo Sinilga Bartaševičiūtė.
Ketvirtadienį, liepos 30 d. vėl tęsėsi sportinės varžybos. Nuo ankstaus ryto prie Vaikutėnų tvenkinio rinkosi žvejai. Nors gausiai lijo, į žvejų varžytuves susirinko šeši žvejai, tai Valdas Lamauskas, Audrius Urbonas, Laura Berniūnienė, Meda Žigelytė, Paulius Vaitiekėnas ir Benas Jankauskas. Žvejams vadovavo Vida Korsakienė, kuri žvejus supažindino su taisyklėmis ir nurodė vietas kur kam žvejoti. Žvejyba truko nuo 7:00 val iki 9:30 val. Pasibaigus žvejybos laikui, Vida Korsakienė pasvėrė sugautą žuvį. Daugiausia žuvies sumeškeriojo Valdas Lamauskas, antroje vietoje Audrius Urbonas, trečia vieta atiteko Benui Jankauskui. Na o didžiausią žuvį ištraukė Meda Žigelytė.

Vakare į sporto aikštyną rinkosi, norintys išbandyti mėtyti strėlytes ir sudalyvauti sportiniame šaudyme. Šiose rungtyse jėgas išbandyti susirinko dvidešimt septyni dalyviai kurių amžius nuo 8 iki 65 metų. Smiginio varžybose nugalėjo Petras Puodžiukas, kuris sumėtė 67 taškus, antroje vietoje su 51 tašku Laima Zabarauskaitė ir trečioje vietoje Emilija Žuravliovaitė su 28 taškais.
Šaudymo varžyboms vadovavo Justinas Juotka. Užsiregistravo 21 dalyvis nuo 9 iki 65 metų amžiaus. Taikliausiai šaudė Gintarė Žuravliovaitė 23 taškai, Raimondas Juotka 22 taškai ir Žilvinas Juzėnas surinko 17 taškų.
Sportines varžybas įgarsino ir vadovavo joms Linas Vaitiekėnas.