P9120228Rugsėjo 14 d. Pačkėnų sporto aikštyne vyko krepšinio čempionatas, kuris organizuojamas jau ketvirtus metus. Šiemet dalyvavo ne tik Utenos seniūnijos Vaikutėnų, Biliakiemio, Pačkėnų komandos, bet ir Utenos viešosios policijos jaunimo komanda. Žaidėjus ir žiūrovus pasveikino ir sportinės sėkmės, bei azarto palinkėjo bendruomenės pirmininkė Dana Žigienė. Sušvilpus teisėjų Audriaus Matkevičiaus (Pačkėnai) ir Sigitos Žygaitės (Utenos PRC) švilpukams, aikštėje prasidėjo kova.  Pertraukėlių metu žiūrovus linksmino Utenos A. Šapokos gimnazijos šokėjų merginų grupė, buvo dalyvaujama tritaškių metimų, dėjimo į krepšį konkursuose, žiūrovai noriai dalyvavo linksmosiose estafetėse už kurias nugalėtojų laukė saldūs ir praktiški prizai. Tiksliai ir tvarkingai taškus skaičiavo už sekretoriato stalelio sėdinčios Greta Vidžiūnaitė ir Neilanda Jauniškytė.

Susumavus rezultatus I vieta ir nugalėtojų medaliai atiteko Utenos viešosios policijos komandai (37:34), kuri finale nugalėjo pačkėniškius, jie liko antri, o III vieta atiteko Vaikutėnų komandai (69:18), IV –oji garbingai kovojusiai Biliakiemio jaunimo komandai.

Rudeninė gamta nesugadino sportinės šventės lietumi, tad visi pasistiprinę grikių koše, kurią čia pat aikštyno prieigose virė Jolanta Vidžiūnienė ir Stasė Guigienė, išsiskirstė iki kito rugsėjo.

Informacija Loretos Mikalauskienės, nuotraukos Danos Žigienės.

Joomla templates by a4joomla