Nuotrauka11262016 m. sausio 22 d. Biliakiemio laisvalaikio centro salėje vyko tradiciniai sportiniai užsiėmimai. Susirinko didelis būrys sporto mėgėjų. Šio vakaro pradžioje buvo paskelbti vykusių individualių šaudymo varžybų rezultatai. Varžybos vyko sausio 15 d., o akies taiklumą tą kartą išbandė dvylika dalyvių, tai Airidas Gusčius, Eduardas Lapackas, Valdas Slapšys, Deimantas Žalnierius, Lukas Garunkštis, Dominykas Masiulis, Rytis Čepėnas, Eimantas Lavinskas, Justė Masiulytė, Antanas Masiulis, Simona Masiulytė ir Raimondas Katinas.
Sporto mėgėjus pasveikino, medalius ir diplomus nugalėtojams įteikė Utenos seniūnijos seniūnas Saulius Gaižauskas. Individualių šaudymo varžybų nugalėtoju tapo Rytis Čepėnas gyvenantis Biliakiemio kaime. Jis iš trijų užskaitomų šūvių surinko 25 taškus. Antrą vietą iškovojo Eduardas Lapackas iš Vijeikių kaimo (23 taškai), pastarasis apdovanojimo atsiimti neatvyko, o trečioji vieta atiteko Valdui Slapšiui iš Mockėnų (21 taškas). Puikiai varžybose pasirodė jauniausias dalyvis Antanas Masiulis, kuris surinko 20 taškų ir užėmė garbingą ketvirtą vietą.

Po apdovanojimų seniūnas Saulius Gaižauskas kalbėjo apie sportinės veiklos planus ateičiai, linkėjo aktyvaus dalyvavimo. Susirinkusieji toliau žaidė stalo tenisą, bandė rankos taiklumą prie smiginio lentos, o dar kiti žaidė prie biliardo stalo. Malonu, kad į Biliakiemio laisvalaikio centrą ateina aktyvūs, sportą mylintys žmonės.