M-16Vasario 16 d. Biliakiemio laisvalaikio centro salėje vyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimas. Tai neeilinė šventė kiekvienam iš mūsų. Šią šventę švęskime širdimis. Būkime vieningi, kurkime dorą ir klestinčią Tėvynę, kalbėjo renginio vedančioji Vidutė Padlipskienė. Visus pakvietė sugiedoti Tautišką giesmę.
Toliau vyko porinės stalo teniso varžybos, kuriose pareiškė norą dalyvauti šešios žaidėjų poros, tai Zita Katinienė ir Valdas Slapšys, Dominykas Masiulis ir Simona Masiulytė, Rytis Čepėnas ir Antanas Masiulis, Eimantas Lavinskas ir Airidas Gusčius, Antanas Padlipskas ir Raimondas Katinas, Arvydas Dragūnas ir Aurimas Katinas. Visi žaidėjai stengėsi, kovojo ir siekė pergalės.

 

Po ilgų kovų susumavus rezultatus, nugalėtojais tapo Zita Katinienė ir Valdas Slapšys. Jiems puikiai sekėsi žaisti prieš visas žaidėjų poras. Antroji vieta atiteko Antanui Padlipskui ir Raimondui Katinui, trečioji – Arvydui Dragūnui ir Aurimui Katinui. Visus žaidėjus pasveikino, medalius ir diplomus įteikė Utenos seniūnijos bendruomenės pirmininkas Donatas Račinskas.
Po to visi dalinosi patirtais varžybų įspūdžiais gurkšnodami karštą arbatą.

Informacija ir nuotraukos Vidutės Padlipskienės

Joomla templates by a4joomla